Na het "feest"dagen gedoe even tijd voor mezelf en de auto genomen, helemaal van kop tot teen gekuisd, gewassen, en dan mooie plekjes gaan zoeken om wat foto's te nemen. Lekker rustgevend. Foto's wel genomen met de telefoon, had geen zin in gesleur met de Nikon. Oude Molen te Balen ( Hoolstmolen ) Industrie te Balen Verlaten locatie met gedumpte containers
Ook foto's bij je werk Jefrey? Bij de foto bij de molen had je de Superb iets verder naar voren kunnen zetten, was het bord op de brug ook uit het zicht. Een poosje terug was er in NL de serie 'het perfekte plaatje' op tv, waarbij bekende Nederlanders steeds een foto opdracht moesten doen, daar zag je dat ze ook vaak allerlei zaken op de foto pas zagen als ze de foto gingen bewerken.
Neen mijn werk is elders gelegen @Cordoba , nochtans is het daar ook mooi foto's nemen. Inderdaad dat bord had ik niet gezien, ben dan ook maar een amateur natuurlijk, maar met zulke tips leer ik uiteraard bij!
OK, ik zag dezelfde naam (Willems) op de portaalkraan, en op deur van de loods staan, als die op jouw shirt staat in het filmpje met het poedercoaten. De kunst om bij het maken van een foto, het beeld te beoordelen alsof je verder niets hebt gezien van de omgeving, en het beeld dat je buiten de camera hebt gezien te vergeten met het beoordelen van het zoeker/display-beeld.
Nog enkele shots, heb ruisreductie ontdekt in Lightroom, dit doet de foto's goed vind ik. Deze is niet goed qua plaatsing, maar de auto komt er stoer uit, vandaar maar bijgehouden. En dan deze onderweg naar huis.
Ja daar moet ik nog eens werk van maken @VAG-man , ik heb alvast geen sound systeem zoals jij, dat maakt de keuze qua compatibiliteit wat makkelijker ook
Knap zo die zwarte neus! Mooie locaties ook om te fotograferen. Die plassen, is dat expres gedaan of toeval?
@s-line Hoeveel zie jij er in de kennisbank staan? Zo gedetailleerd met YT filmpjes enal erbij? Maar we hebben weer wat te zeiken zeker. @Malinwa Thanx, is bewust gedaan met die plassen idd, heb dat zien passeren op internet.
Ha @JeSko, ik zie duidelijk progressie in je platen . Als ik puntje van opbouwende kritiek mag hebben: de donkere partijen zou ik persoonlijk niet zover dichttrekken. Nu is alle daar nog aanwezige tekening weggevallen in een zwart gat...
Bedankt @Japanese Power , ja dat zwart doe ik altijd met verhogen contrast, wellicht wat voorzichtiger met zijn de volgende keer
Probeer ook eens om de donkere tinten en de schaduwen juist wat op te hogen (lichter te maken) - je zult ervan opkijken hoeveel meer de foto overeenkomt met wat je ogen in real life ook waarnemen.