Voorjaarsmeeting 2010

Status
Niet open voor verdere reacties.

Falcon

Donateur
Hey druk hier! :) .. net even tijd gevonden om de lijst weer bij te werken!

Leuk dat iedereen zo enthousiast is.

* betekent trouwens dat deze mensen het nog niet volledig zeker weten.
 

nemo

Senior Member
De lijst is weer bijgewerkt!

Wordt al een leuke lijst, teller staat al op 30!
 
D

Deleted member 1943

maak er van mij maar met 2 personen van ik denk dat ik wel iemand meeneemt
 

Octavia_II

Actief lid
Ik heb nog wel een redelijke kras.

Bij het uithalen van de voorruit zijn ze met de snijdraad over het lak gegaan.

Zal morgen even kijken, maar dacht niet dat de grondlaag te zien was.

Is dat iets?

Ps. als je wilt kan ik wel ff een foto maken...

Groet,

Charlie
 

rcFred

Senior Member
Zijn er nog mensen die wat lichte schade hebben ?
Ik heb een kras in m`n bumper, denk dat ie te diep is om het even snel te doen. Maar misschien kan je er dan wel een blik op werpen of het überhaupt nog te doen is?
Ben zelf al met het lakpotje aan de slag gegaan, maar je blijft het helaas goed zien.
 

Huyzen

Lid
[MODERATORBREAK]Niet onnodig quoten[/MODERATORBREAK]

@Pendragon: Dat zou ik dan wel weer zonde vinden.. :shocked:
 

Falcon

Donateur
Steve.. ik heb nog wel een krasje voor je. Een kleine lange.. Totaal niet diep, maar wel iedere keer weer vet irritant als je hem ziet.

Zou leuk zijn als je er even een blikje erwtensoep op wil werpen .. mijne is toch groen.. dus past mooi ;)
 

Ronnie

Forumguru
:ot:We hebben op het Brandweervoertuig nog een mobiel setje knip-spreid-en trekgereedschap; Wanneer ik 5 minuten m'n gang mag gaan, ken je je eigen auto niet weer! Cabrio's klaar terwijl U wacht!.......
Optie?
 

Spaced

Senior Member
Heel misschien mijn vriendin, die vond het ook wel een leuk idee, maar die zat nog even met werk enzo te kijken.
 

Wijnand850

Forumguru
Ik meld me ook aan voor de bijeenkomst. Lijkt me erg leuk om eens de gezichten achter het forum te zien. En voor Aventurijn: zoals het er nu naar uitziet, komt mijn vrouw ook mee.

@Falcon/Nemo: een aanmelding dus voor 2 personen!

Groet,
Wijnand.
 

MarcoO2

Forumguru
ps....wat is beleid van jullie als er een BMW in de stoet meerijdt? Mijn Skoda wil ik privé niet rijden (ivm bijtelling).
Hey Chris, jij mag wel in mijn O2 rijden hoor... dan neem ik wel een dagje jouw bolide! Weet alleen niet of ik dan naar de meeting kom of doorrijd naar Duitsland... :grin: Maar zonder gekheid, zet mij ook maar op de lijst!

Nemo en Falcon, jullie zijn goed bezig geweest... ik ben ff niet op het forum geweest, maar dit was een leuke verrassing bij terugkomst!!!
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Bovenaan Onderaan