Zouden we een bezoekje brengen aan de handelaar ?? Handelaar, gespecialiseerd in Porsche. Hebben belachelijk veel Porsches staan en dan ook nog in de regio. Meeting van vorige zondag heeft iets in gang gezet ... kriebels, vervelende kriebels. Wel tot de conclusie gekomen, een gewone carrera .. stofzuiger

GT3 is wel het summum, maja, prijs ligt echt serieus hoog (en de kosten die erbij komen). Best next thing en daar begin je ook te zien dat de waarde van een 911 bizar hoog blijft ... GTS.
Toevallig een exemplaar tegen gekomen dat toch wel bizar veel vakjes afvinkt. Als er ooit een 911 komt, ga ik zeker niet afwijken van dé belangrijkste eis : cabrio.
Crayon - zwarte accenten - mooi interieur met de contrasterende stikking (alcantara niet primaire keuze, maar wel veel mooier dan het leder van P)
Mooi hé !!!
Maar dan hé ... als je het rationeel begint te bekijken ...
pfffff
* aankoopprijs : ok, belachelijk veel geld, maar zo een GTS blijft serieus zijn waarde behouden. De gewone carrera zie je ook niet sterk dalen (volg de markt al zeker jaar en half). De 992.2 is nl weer belachelijk duurder geworden. Dat zorgt er gewoon voor dat er marge tussen een 992.1 en 992.2 is waardoor de prijzen ook niet sterk zullen dalen van de 992.1.
* verzekering ... zijn wel wel gewoon van de M3. Zal wel iets meer zijn, maar ca va
* onderhoud: tja, duur, maar dat heb je met de M3 ook.
* leeftijd : auto van +/-4j , wetende dat je eentje van 1j staan hebt en gezien de aankoopprijs. Dat 'piekt' wel.
Maar dan hetgeen mij het meest zou tegenhouden
* taksen. Eénmalige inschrijving : 11.000€ !!!!! Geld dat je sowieso kwijt bent bij inschrijven. Al rij je daar maar 1 jaar mee, dat krijg je nooit meer terug. Moest ik iemand zijn die 4j rijdt met een wagen, zou mij dat gezien de wagen niet tegen houden, maar met mijn gewoonte .... en dan jaarlijks ongeveer 1.500€ ... ca va nog
* kan ik ook niet als eigen "company car" inschrijven ... geen afschrijving, geen kosten inbrengen, veel meer belastingen betalen op het einde van het jaar .... Dat gaat ook over veel geld ieder jaar.
* en we zijn uiteraard ook nog steeds bezig met investeringen (appartement) .. het zal het één of het ander zijn (slimme of domme keuze)
cool me stupid maar .... het bloed kruipt waar het niet gaan kan

