Octavia Combi RS 2.0 CR TDI DSG

fastgeert

Actief lid
Ondertussen ook de achterbumper diffuser gemonteerd en de dakspoiler licht ook te wachten om naar de carrosserie te gaan voor zen laagje wit.

2012-07-04231052.jpg


2012-07-04231003.jpg
 

s-line

Forumguru
Hey fastgeert, volgens mij zat jij vroeger ook wel eens op Seat online toch met je Leon ofzo?
Maar dit ziet er goed uit weer hoor helemaal :xyxthumbs:.
gr michiel
 

fastgeert

Actief lid
@S-Line, neen, heb al ettelijke wagens gehad en op veel forum's actief geweest, maar nog geen Seat. Ben ooit begoonen in een Citroen Visa GTI, dan een Sierra Cossy van 88, Escort XR3 I en dezelfde maar dan een cabrio, Mondeo I, BMW E36 M3 Cabrio, een zeer exclusieve Toyota Yaris met extreme body kit van het toenmalige OPGEZET magaziene, Audi A4 B5 limo en een A4 B6 Avant en nu de huidige Octavia VRS en een Audi 80 Cabriolet. men droom is om ooit een Old American Muscle car te kopen, als de belgische tax regels enzo het nog toelaten tenminste.
 

skodaboy

Forumguru
@fastgeert,ben vandaag bij garage jennes in machelen geweest,om een einde contract wagen op te halen..en toevallig zag ik jou witte VRS buiten op het grasperk staan..:crazy:
echt waar,ik vind het echt een mooie en 'vette' RS...:xyxthumbs:
 

fastgeert

Actief lid
Ah da kan Skodaboy, ik ben daar een weekje aant werken, normaal staat hij achteraan geparkeerd, maar vandaag was het grote ISO keuring en moesten we wat parking sparen achteraan. THX voor de toffe reactie hé.
 

fastgeert

Actief lid
Tijd om eens een update te doen hier.
Ondertussen is men witte door DVX-Performance geremaped met als resultaat 203pk en 424nm, echt zaaaaaalig nu.
Kofferklep spoiler is ook gemonteerd, originele van Skoda accesoire.
Dubbelle uitlaat is besteld van Milotec en wordt een dezer dagen verwacht.
Winterkit gemonteerd, originele Audi BBS Speedline 19" gelakt in Daytonagrijs met 235/35 WR 19 Vredestein Wintrac banden.

IMG_0112.jpg


IMG_0110.jpg


En eentje van de uitlaat die besteld is.

2001_0.jpg
 

fastgeert

Actief lid
heel misschien komen deze BBS'n tegen volgende winter in een ander kleurtje, maar daar ben ik nog niet uit. Ofwel terug in originele staat, ofwel de harten in het wit met gepolierde boorden.
 

Jewepe

Forumguru
N=V? ;)

Bovenstaande reactie wilde ik versturen. Maar mijn bericht moest volgens het systeem langer :shocked:.
 

fastgeert

Actief lid
Tijd om hier nog eens een update te doen van de stand van zaken.
Dectane Led achterlichten red/smoke gemonteerd
Milotec dubbele uitlaat gemonteerd
Golf V GTI drempels aangepast, gespoten en gemonteerd
Busje plasti-dip matzwart staat klaar om eens te zien wat dit geeft op de spiegelkappen
Led logo projectors zijn besteld

Foto's zeggen zoveel meer

IMG_0539_zps845e0498.jpg


IMG_0511_zpsbe89e94a.jpg


IMG_0510_zps016cff13.jpg
 

fastgeert

Actief lid
De BBS Speedlines als winterwielen zijn verkocht. Veel te zwaar waardoor ik teveel vermogen verloor naar men zin en vond ze toch niet echt men ding.
Vandaag dan ook meteen nieuw setje 19" besteld.
Hoogst waarschijnlijk komt er ook nog een Big Brake kit vooraan en een KW schroefkit in de plaats van de H&R verlagingsveren. Niet om hem nog lager te leggen, maar puur om rijeigenschappen.
Na de vorige run bij DVX performance kwam ik uit op 212pk en 445nm. Rijdt nu echt zo lekker he. Mss ooit toch nog stage 3 overwegen,we zien wel.
 

CDK

Forumguru
wat een schitterende auto fastgeert! echt een plaatje! die aanpassingen staan hem fantastisch :) zijn nieuwe logo's voor en achter geen optie voor jou? die kw schroefset daar krijg je geen spijt van, dat rijd echt magnefiek :)

greetz Corné
 

ertromp

Forumguru
Blijf foto's van die geweldige auto posten Geert!
Ging dat zonder Canbus problemen de Dectane achterlichten?
 
Bovenaan Onderaan