Nou, het wordt er niet makkelijker op. De lijst met te kiezen auto's is geupdate, en zowel de Toyota Corolla als de Peugeot 308 zijn eraf gevallen... uit het lijstje favorieten zijn dan alleen de Golf, Leon en Octavia over, en die hebben nog steeds een dusdanig idiote levertijd dat ik daar niet aan begin. Misschien toch de facilitair manager nog eens lief aankijken als ik binnenkort mag bestellen...Op mijn "favorieten-lijst" staan momenteel:
Op mijn "tweede keus-lijstje" staan nog:
- Skoda Octavia;
- Seat Leon;
- Volkswagen Golf;
- Peugeot 308;
- Toyota Corrola;
Op mijn "wordt ‘m niet-lijstje" staan:
- Ford Focus
- Opel Astra
- Kia Ceed
Auto’s die hier niet tussen staan, kan ik niet voor kiezen.
- Citroen C4;
- Kia Niro;
- Volkswagen T-Roc;
- Skoda Karoq en Kamiq;
- Ford Puma;
- Seat Ateca;
- Opel Crossland;
- Peugeot 2008/ 3008/ 5008;
- Renault Megane;
- Audi A1/ A3/ Q2;
- En een heel rijtje EV’s.
Haha grappig! Leuk dat je daar geweest bent.Zaterdag live gezien bij Louwman. Mooi design, mooie lijnen.
Is dat zo? Haal ik niet direct uit de foto's. De versie zoals ik die laat zien is de dual tone versie, met zwarte achterdeel, maar je kunt ;'m ook gewoon in één kleur bestellen (en dan ben je dus dat zwarte deel kwijt).Wel heel veel kunststof aan de buitenzijde. Achterzijde heeft zoveel kunststof dat er helemaal geen kleur is te zien.
Daar las ik in de gauwigheid verschillende verhalen over. De eerste rode draad die ik zag, is dat de feitelijke zitruimte meevalt, maar dat de beleving van weinig ruimte groot is omdat je maar een kleine ruit hebt en deels naast de C-stijl zit.En achterin zitten is nog steeds geen optie![]()
Ik zit aan Van Mossel vast,Misschien dat je een VAG wagen via hun wel snel kunt krijgen !!??
Mmmmm, en werkgever wil alleen maar leasewagens ?Ik zit aan Van Mossel vast,
Daar ben ik ook bang voor. Wel een hele mooie vormToyota is voor je kids achterin een ramp. Die kunnen nauwelijks door te hoog geplaatste zijraam naar buiten kijken. Voorbeeld van vorm boven functie.
Nou, niet alleen voor kids hoor. Voor volwassenen is er nauwelijks plek achterin in de Toyota (Yaris Cross + C-HR)Toyota is voor je kids achterin een ramp. Die kunnen nauwelijks door te hoog geplaatste zijraam naar buiten kijken. Voorbeeld van vorm boven functie.
En, hoe bevalt de auto tot nu toe? Hoe zitten de stoelen? Ik zat net even naar deze auto te kijken, maar het lijkt erop dat er alleen standaard stoelen leverbaar zijn. Ik heb eigenlijk altijd AGR- of sportstoelen nodig.Uiteindelijk uitgekomen bij de Toyota Corolla Cross First Edition die net beschikbaar kwam voor bestellen toen ik een nieuwe auto mocht gaan uitzoeken. Lekker hoog, automaat, 5de generatie hybride. In de kleine week dat ik er nu in rijdt, blij verrast (veel meer vermogen dan mijn eerdere auto's sowieso). En direct koppel beschikbaar vanwege de hybride aandrijving. Zeker aan een aantal dingen moet ik wennen zoals de ruitenwisser die net de andere kant op beweegt, maar ja, al die VAG-auto's werken een beetje hetzelfde.