Tees' O2c Arctic Storm Blue - 'IJsvogel'

groentesoep

Actief lid
Ik moet me er juist een beetje in gaan verdiepen nu, dus alle tips zijn welkom :).
Ik heb nu een laadpas bij Tap Electric, 2,50 per maand, maar verder geen extra kosten op wat de paal doet. Ik laad vaak en kort, maar jij hebt de ballen om in het huidige stroomnet wel een EV aan te schaffen, dus dan is de situatie anders omdat je een eventueel starttarief over meer Kwh kan uitsmeren.
Ik laad nu ongeveer 2/3e thuis voor 29,1ct en 1/3 bij het werk voor 34,0 ct., gemiddeld 30,7ct. In de winter zal dat wel 50/50 worden omdat ik dan minder met de range kan spelen.
 

EdK

Forumguru
Als ik over jouw snoertje wat los over straat zou vallen dan kan ik jou daar gewoon voor aansprakelijk stellen
En dus vind ik dat het dus gewoon weggewerkt moet worden
En er zijn al oplossingen voor hoor , zie bijvoorbeeld https://www.buitenkast.nl/product/contactdoos/
Nu nog voor CEE wcd's maar kunt zo een uitvoering maken voor de EV stekkers / wcd.
 

Tees

Donateur
Een abonnement kan voor mij niet uit denk ik. Thuis laden we bij de lokale leverancier die geen abonnement heeft (heb de laaddruppel al in huis) en geen startkosten rekent, alleen de kWh-prijs van 41 cent. Voor onderweg ga ik nog even kijken naar een goede pas, maar dus iig niet met een abonnement, want dat laden zal maar incidenteel zijn. En dan evt nog eentje voor FastNed oid, al begreep ik dat dat tegenwoordig ook met een pinpas kan.

@hemi24 stuur mij even een setje luchtankers zodra je die binnen krijgt!
Overigens is er iemand niet ver van m'n huis die een kabel uit het raam van z'n eerste verdieping gooit, om de lantaarnpaal heen en zo naar z'n auto. Vond ik wel een creatieve oplossing, vraag me af wat de gemeente daarvan vindt.
 
Bovenaan Onderaan