Skoda meeting voorjaar 2009

Status
Niet open voor verdere reacties.

Fabia

† In Memoriam
Ik denk niet dat de tandarts er iets aan kan doen want de kies is nog niet helemaal door.

Kaakchirug kan ook helpen. Is bij mij ook gebeurd, heerlijk in het tandvlees snijden en dan de verstandskies er uit boren...............:icon_smile_dead:
 
D

Deleted member 1943

zit dat meisie niet bang te maken joh:tongue:
er is geen betere tandarts van een kaak chirurg
de tandarts heb ik al een keer bijna op z'n eigen bakkes geslagen omdat hij veel te weinig verdoofd en maar doorging zonder naar mijn noodkreten te luisteren
 

nemo

Senior Member
:ot:Guys, wat lief dat jullie zo om mij geven. Ik ga morgen de tandarts bellen voor hulp. Misschien ben ik dan wat vriendelijker.

Maar dit topic gaat over de meeting he!
 

Fabia

† In Memoriam
zit dat meisie niet bang te maken joh:tongue:
er is geen betere tandarts van een kaak chirurg
de tandarts heb ik al een keer bijna op z'n eigen bakkes geslagen omdat hij veel te weinig verdoofd en maar doorging zonder naar mijn noodkreten te luisteren

Dat doet me denken een Mr Bean als íe naar de tandarts gaat en door zijn klunsigheid de tandarts verdooft en dan maar besluit om zelf te gaan boren. Alleen blijkt dus de rontgenfoto alle kanten op te draaien zodat hij niet weet welke hij moet doen en dus maar alles doet.
 

nemo

Senior Member
Dat doet me denken een Mr Bean als íe naar de tandarts gaat en door zijn klunsigheid de tandarts verdooft en dan maar besluit om zelf te gaan boren. Alleen blijkt dus de rontgenfoto alle kanten op te draaien zodat hij niet weet welke hij moet doen en dus maar alles doet.

Denk/wil je dat ik bang ben voor de tandarts? ;)
 

nemo

Senior Member
Ontopic. Wat gaan we bij dat tuningbedrijf doen? Ik heb daar niet zoveel verstand van.
 

Falcon

Donateur
UPDATE 1:

1. Vanwege het aantal mensen wat ik verwacht dat er gaat komen gaat de meeting verhuizen naar Vorden (vlakbij Zutphen). Hier is een grotere locatie beschikbaar van Plaza. Bedankt Plaza!

2. Omdat ik zelf in Leeuwarden woon, heb ik Plaza gevraagt om de route voor zijn rekening te nemen van Vorden naar JD. 2x bedankt Plaza! ;)

3. Ik heb contact gehad met JD Tuning en ze komen nog bij mij terug of ze mee willen doen en kunnen op 18 april. Maar mijn gevoel zegt dat dit toch wel moet gaan lukken :). Helaas is dit nog niet duidelijk. Wel heb ik misschien een alternatief mocht dit niet gaan lukken, maar daar laat ik mij nog niet overuit.

4. Ik ben vanaf vrijdagavond met vakantie naar Duitsland (geen winterbanden :S) voor 1 week. Geen internet daar, dus even geen update van mij kant. Ik heb wel via een privebericht gevraagt aan Kensei (modje) of hij de lijst bij wil houden van deelnemers.

5. Graag zou ik van iedereen willen weten of je eventuele vriend(en), vriendin(nen), man, zoon, dochter, zoon en dochter, schoonmoeder, zonen en dochters... etcetra mee neemt, zodat ik precies weet hoeveel ik moet doorgeven aan JD en Plaza.



Iedereen bedankt tot dus ver voor de leuke sfeer in dit topic :).. en ik moet zeggen dat ik mij prima vermaak met het organiseren.
 

Fabia

† In Memoriam
Zullen we het er maar op houden dan, want hij is ook meteen verdacht stil opeens !! Angstzweet zal hem wel uitbreken !! :1761:

Yeb, ik haat tandartsen:icon_smile_dead:. Heb eindelijk eentje gevonden waarbij ik me enigzinds op m'n gemaak voel. Bij deze tandarts houden ze nog rekening met je en kan je vragen om even te stoppen. Ook informeren ze de hele tijd hoe het met je gaat. Wel een verademing na al die bekken beulen. Dus ik weet hoe je voelt Nemo en wens je heel veel sterkte.
 

Falcon

Donateur
UPDATE 2!! :)

1. Programma zoals in de startpost gaat over naar definitief. JD Tuning is namelijk akkoord met 18 april om 15:00 tot 16:00. Pak van mijn hart, want dan kan ik met gerust hart op vakantie, omdat de datum dan ook hierbij definitief is :)

2. Antwoord gehad, op mijn verzoek tot sponsering van deze meeting, van AB Mulder (dealer Zutphen) dat ze waarschijnlijk gaan sponseren, maar dit hangt nog af van het aantal deelnemers van de meeting. Meer hierover later!

3. Ik wil 1 april zetten als einde inschrijfdatum voor de meeting. (geen grap ;)) Zodat ik het aantal mensen daadwerkelijk kan doorgeven aan Plaza, JD en Mulder.

Graag nogmaals het verzoek om even aan te geven met hoeveel man je komt! Alvast bedankt!

PS: Ik heb Kensei gevraagt om zsm de startpost te wijzigen met deze informatie en de aanmeldingen die nog genoemt werden in de vorige posts. Je bent niet vergeten zullen we maar zeggen ;)
 

JeeWee

Actief lid
Tjonge.... ben eventjes niet hier geweest (studie, werk, humeur) en de voorjaarsmeeting is een feit. Zoals al eerder aangegeven kom ik een beetje uit die hoek, maar Zutphen en omgeving ken ik nou niet echt heel goed. Dus ik ben er ook bij. Da's dus met een O2 combi, en zonder aanhang. Die vindt tijd in de auto doorbrengen een noodzakelijk kwaad, dus voor dit soort vermakelijke zaken mag ik fijn alleen op pad. Hoe lang duurt het eigenlijk nog tot 18 april????????
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Bovenaan Onderaan