antraciet pegasus is alleen voor de L&K uitvoering:
Goed lezen dat ik het me voor de S3 afvraag. Tot nu toe vanuit Skoda nog geen gegevens gezien dat alles multilink zou zijn. Ik mag het hopen van wel.
Die Autoweek gegevens zijn mooi maar laat eerst Skoda maar komen met dat soort gegevens
In Duitsland is de volwaardige brochure nu te downloaden:
http://www.skoda-auto.de/SiteCollectionDocuments/PDF Prospekte/Superb_HK_2015_06_03.pdf
En de accessoires:
http://www.skoda-auto.de/SiteCollectionDocuments/PDF Prospekte/Superb_ZK_2015_06_03.pdf
Kost me moeite om dat (zeker op basis van dit topic) te geloven jaZojuist even bij Rijnwoud geweest en ze hebben al 10 S3's verkocht, waarvan maar 1 lease auto, best opvallend, vandaar dat ik dit even met jullie wilde delen![]()
Zelf heb ik m'n oog laten vallen op de 1.6 HDI Style Businessline met als extra een open dak en led interieur.
Nu ik diverse tests heb gelezen en gehoord twijfel ik toch of de 1.6 HDI wel sterk genoeg is voor een auto van dit formaat. Ik rijd nu een Volvo S80 T6 uit 1999 met 272 pk, dus ik ben wel verwend en begrijp dat dit appels met peren vergelijken is. De andere optie is de 2.0 HDI te kiezen, maar dan zou het de Ambition Businessline worden zonder extra optie's zoals open dak, Canton geluidsinstallatie en Columbus Navigatie
Een erg moeilijke keuze, vooral omdat de dealer waar ik ga proefrijden alleen de 2.0 HDI krijgt.