nemo
Senior Member
Mischien kentekenplaatstickers met "skodaforum - nickname"
worden wel kleine letters!Mischien kentekenplaatstickers met "skodaforum - nickname"
worden wel kleine letters!worden wel kleine letters!

Onmogelijk, ik ga om de tankbeurt door de wasstraat!
wordt je dan zelf zo smerig tijdens het tanken ??
Is een douche niet prettiger voor jezelf ??
scherp .
lekker raampjes open, kom je super fris weer buiten, en waarom denk je anders dat ik zo vaak ga

Affijn wordt tijd dat je je motorrijbewijs haalt , kun je weer over andere dingen dromen en denken !!![]()
Wordt ze nog frisser.:1761:Die gaat ook met d'r motor door de wasstraat.Wordt ze nog frisser.:1761:

Dit interessante topic gaat al 2 pagina's over hoe Nemo op de meeting verschijnen moet;wil niet bovenmatig lastig zijn voor de mods, maar:
31. Aiii (O2 HB)
Moet zijn:
31. Aiii (O2 Combi)
![]()
Daarnaast wil ik vragen of er iemand met een F2 of RR in de regio Eindhoven is, waarop ik even kan kijken wat de mogelijkheden allemaal zijn. Dat scheelt een hoop uitzoekwerk....
Kun je van ltr naar km omzetten naar km naar ltr op het displ. Ik heb een fabia 2 met kleun disp.:baby012:00344martien@hetnet.nl ik kom ookIk zal eens kijken of ik ook een kijkje kan komen nemen.
Moet ik nog een laptop + vagcom kabel meenemen voor de liefhebbers ?
[MODERATORBREAK]Verzoekje niet zoveel offtopic te gaan over bikini's, wasstraten, bunnysuits en weet ik veel wat allemaal nog meer de revue is gepasseerd.
Nemo hoeft zich niet ongemakkelijk te gaan voelen, toch...heren? :xyxthumbs:[/MODERATORBREAK]
Trouwens, komt er iemand met een Cappuchino Beige Octavia II Combi die dan ook nog interesse heeft aan een 1:43 model daarvan.
Kreeg deze bij aflevering van mijn Skoda als presentje van de dealer, alles klopte afgezien van de kleur (en de zonwering rondom, maar een kniesoor die daar op let haha) en dus heb ik via ebay eentje in de goede kleur gekocht en is de Cappuchino Beige dus "over".
Eerst stond hij trouw naast de andere (zie foto), maar inmiddels staat daar een Golf 3 Variant (mijn vorige auto) naast en is er geen plaats meer.
![]()