Runflat banden op de S2

VAG-man

Forumguru
Normaliter rijdt ik zonder reservewiel. Scheelt ruimte en gewicht. Op vakantie naar het buitenland neem ik wel een reservewiel mee.
Over een paar maanden ben ik toe aan nieuwe banden. Ik twijfel om runflat aan te schaffen, maar weet niet of dit past op de originele velgen.

Zijn er hier gebruikers van runflat banden op de originele velgen van de S2?
 

Eltjo

Forumguru
En wat doe je dan met dat mega grote gat onder je kofferbakmat?
Ruimtegebrek in een S2 combi?

Ik heb nog wel 5 wielen voor S2 te koop staan op het forum, die passen makkelijk in je kofferbak.... ;)
 

EdK

Forumguru
Wel als je lekke band krijgt en dat onnodige gewicht staat onnodig in de garage..............................
Dan zou het opeens geen onnodig gewicht meer zijn lijkt me...

Maar goed een ieder heeft hierover een andere mening blijkt alweer door dit topic. :koffie:
 

VAG-man

Forumguru
Garage is 60m2, dus ruimte zat.

Goed ontopic maar weer.
Zijn er hier gebruikers van runflat banden op de originele velgen van de S2?
 

andrehj

Forumguru
@VAG-man Bij runflatbanden wordt vaak geklaagd over slecht comfort.
Ik zou het reservewiel lekker in de kofferbak laten. Die 20 kg verschil ga je echt in het brandstofverbruik niet merken.
 
  • Leuk
Waarderingen: EdK

hemi24

Donateur
Al gekeken naar de meerprijs van de runflat banden?
Veel bedrijven vragen daarnaast ook meer voor de montage van runflats, doordat ze stug zijn en moeilijker om te leggen zijn.
Dus wat denk je er per saldo mee te winnen?

Ik zou eerder voor banden met zelf-sealing technologie gaan…
 
Bovenaan Onderaan