Jeroen van Arkel
Senior Member
Praat eens met een it beheerder. Die kunne ook geen back ups op vlt tapes terug lezen. En systemen moeten 15 jaar beschikbaar zijn voor juridische en of belasting zaken.Als je in 2018 iets verplicht maakt in iets wat 20 jaar mee kan, dan moet je er ook voor zorgen dat de randvoorwaarden (in dit geval het 2G-net) ook gedurende die tijd blijven bestaan.
On topic. Je ‘online’ systeem werkt los van ecall. Dus je kunt 4/5g we connect of hoe heet de Skoda/seat/audi tegenhanger hebben maar ecall systeem nog steeds op 2/3g. Zelf bij een recente auto.
Maar waarom worden dit soort kut ambtenaren niet permanent vast gelijmd in hun kelders. Deze idioten met een bordeaux rode citroen Picasso of Opel Zafira met een permanent gekoppelde twinnyload staande op hun oprij laan. Terwijl ze altijd met het ov reizen. Die zijn de oorzaak.
En idd raar dat als je wetgeving maakt. Je randvoorwaarden niet op orde zijn en leveranciers voldoen. Aan de andere kant. De systemen werken. Maar telefonist providers stoppen met hun diensten.
Maw. Zal nog wel ff duren. En velen zullen denk ik nog 10 jaar met een stroom verbruikend lampje en een gedeelte van je media scherm niet kunnen gebruiken, moeten leven. Wat zullen ze nog meer verzinnen. Deze nauwelijks auto rijdende dwazen. Ik bedoel wetgeving over snelheid en opletten verplichten maaar wel toestaan dat fabrikanten knopjes mogen monteren om het uit te schakelen. Misschien moeten ze de EU ambtenaren uitschakelen. Wat een freaking idioten! Van alles verplichten zodat auto’s duurder worden. En daarna toestaan dat je alles uit kunt schakelen of mag negeren. Waarom bestaan deze mensen met hun ik weet wat goed voor jou is mentaliteit? Gelukkig stem ik niet op dit soort eurofielen.
Excuses voor mijn rant. Ik ga aan de Negroni. Tot dat die bestikkerd moet zijn en met vingerafdruk geautoriseerd genuttigd kan worden.