Nazomer meeting 2015, zaterdag 5 september, @ TVS Engineering BV, Varsseveld NL

Status
Niet open voor verdere reacties.

jaco

Actief lid
nog iemand nodig voor op de reservelijst ??
Dan meld ik mij aan voor Externe ECU + dynorun + vermogensrapport.
 
  • Leuk
Waarderingen: CDK

Chicco_Himself

Forumguru
Damn, dat is een mooie deal ;) Hangt even af van wat mijn dealer met mijn koppelingsplaten doet op 11 mei 2015, anders ga ik toch voor de "Chip op maat 1 + Custom DSG aanpassing + dynorun + vermogensrapport, voor auto's ouder dan 5 jaar" ;) Dit zal dan, gezien de aantal aanmeldingen, een kortingsvoucher worden. Maar daar heb ik 205 km enkele reis wel voor over! :thumbsup:
Zodra ik wat meer weet laat ik het hier weten !!
 

Chicco_Himself

Forumguru
Is de "Chip op maat 1 + Custom DSG aanpassing + dynorun + vermogensrapport, voor auto's jonger dan 5 jaar" trouwens inclusief DSG aanpassen met 1 of 3 opties? :pieker:
 

jonbongoofy

Forumguru
@Corné de Kluijver wellicht zie ik iets over het hoofd maar die info over de airco behandeling zou toch op frontpagina komen? Is het al bekend wat het gaat kosten (meende € 100,00 te hebben gelezen) en is het maximum aantal al bereikt?
 

CDK

Forumguru
@Chicco_Himself, je wilt eigenlijk weten hoeveel opties er bij de prijs in zitten neem ik aan? goede vraag trouwens, ik zal er een mail uit sturen voor extra duidelijkheid, kom er dan ook asap op terug.

Edit: mail verstuurd.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Bovenaan Onderaan