Mijn gele Skooooooda

skooooooda

Forumguru
Inmiddels een Whiteline 22mm anti rollbar aangeschaft en gemonteerd. Wat een verschil is dat zeg poh! Dit is echt een modificatie die ik iedereen zal aanraden.

Gecombineerd met Pilot Sport 5 banden en ik wil niks anders meer. Nu nog kijken voor grotere remmen voor & achterin en daarna wordt het wellicht tijd voor een downpipe & een stage 2 tune :)
 

skooooooda

Forumguru
@leon-cupra de auto heeft standaard een 16mm anti roll bar volgensmij en met een iets dikkere achterin zorg je ervoor dat je veel minder body roll krijgt. Je auto rijdt “planted” als je bochten wat sportiever neemt. Er zijn natuurlijk ook videos die dit wat beter uitleggen :)
 

JeSko

Forumguru
Aan welke remmen denk je? Ik wil ook upgraden, maar in België mag amper wat qua remmen upgrade :( stage 2 gaat het een echt monster van worden, 350+ pk is mogelijk! Ik zit onder de 10 seconden van 100-200, dit is wel met R600 cold air intake upgrade maar die moet je dan zowiezo best doen. Invoegen autosnelweg moet je gewoon inhouden of je duwt hem bij je voorligger naar binnen :deuk:
 

skooooooda

Forumguru
@JeSko pfff de regels in België worden erger en erger :( Ik dacht zelf aan Audi TTS remmen of Aston Martin DB9 remmen.. Maar moet even kijken wat ik iets voordeliger kan aanschaffen :)

ZOO ja dat wordt mijn doel! Ik heb momenteel ook de R600 met een elbow & een hose. Ik denk dat ik met 350pk echt blij zal zijn
 

JeSko

Forumguru
Ja de regels in België zijn belachelijk, je mag je auto niet verbeteren, onbegrijpelijk. Maar goed :(

Benieuwd maatje ik volg het hier! Al een idee waar je de tuning laat doen? Mijne haalde op de testbank 355 pk en 519 nm, daarond moet echt lukken voor je, progressive tuning in NL heeft dit gedaan. Ilias Bakar is echt een wonderman.
 

leon-cupra

Forumguru
dus een vRS kopen en volledig verbouwen :tongue:
Op de M3 zie ik daar weinig nut van. Die heeft sowieso weinig body roll. Moest je dat toch doen lijkt mij het verschil in gevoel minimaal. (Ik kan ook verkeerd zijn)
 

leon-cupra

Forumguru
6tal jaar geleden wel een vRS gehad. Een 220pk versie, stage 1 naar 308pk.
Wagen waar ik nog steeds een enorme liefde-haatverhouding mee heb.
 
Bovenaan Onderaan