Hopen dat jij er meer plezier mee hebt dan een kennis van mij, die heeft na een klein jaar ellende weer een Seat Leon cupra 290 terug gekocht. Was misschien wel een maandag ochtend of vrijdagmiddag auto!![]()
Gefeliciteerd met je nieuwe aanschaf. Veel plezier ermee. Is dit nu de 360 of de 381 pk versie?
Dat is inderdaad een echte "sleeper". Eéntje die blijft slapen, al geef je volgas. Een echte schande van Mercedes, om daar 'n 1500cc van Renault in te leggen, een badge van 180 op te kleven ( om dan de indruk te wekken, dat het om 'n 1800cc motor gaat) en daar dan 'n Mercedes-prijs op te kleven.Ik had bijna een Mercedes CLA 180d met AMG lijn aangeschaft ,
maar kon er niet overheen komen dat een auto die er uit ziet alsof ie 300 pk heeft maar 114 heeft (en ook nog een Renault motor)
Dat is inderdaad een echte "sleeper". Eéntje die blijft slapen, al geef je volgas. Een echte schande van Mercedes, om daar 'n 1500cc van Renault in te leggen, een badge van 180 op te kleven ( om dan de indruk te wekken, dat het om 'n 1800cc motor gaat) en daar dan 'n Mercedes-prijs op te kleven.![]()
Gefeliciteerd. Dat is een flinke upgrade![]()