Ik weet niet meer hoe ik eraan kom. Of er lagen er 2 in de O4 en ik gebruik ze beide zowel in de O4 als in de Enyaq. Of er lagen er 2 in de Enyaq en heb ik er daar 1 van gepakt.. in ieder geval gebruik ik ze op beide en heb ik er volgens mij niks voor betaaldOh dat kende ik nog niet. Gebruik jij die? En hoeveel kost ie? Opzich kan je schijnt in het geval die vastgevroren zit het wel oplossen met een föhn op afstandje houden oid. Mja ik dacht neem geen risico verder.
men haalt de accu eruit een een gespecialiseerd bedrijf vervangt de inhoud, of de buiten bak van de accu vervangen voor een grotere waar meer of andere cellen in kunnen , er zijn een aantal mogelijkheden.Hoe zou je dat kunnen doen dan? Moet je hoogvolt technicus wezen, alle accucellen vervangen?
Ik heb hier navraag voor gedaan voor mijn 10 kWh accu (passat) en kreeg te horen dat dit niet kan. De Octavia heeft overigens zover ik weet een 13 kWh accudaar Skoda op de octavia niet de nieuwe 1,5 met PHEV en de 20 Kw accu monteert , zou je zelf de 10 kw accu kunnen upgraden ?
toen ik een Prius had en op een bepaald forum zat wist is dat mensen dat deden en zo langer EV konden rijden
Tsja dat kreeg ik al te horen bij het plaatsen van een cruise control hendel !kreeg te horen dat dit niet kan

Nog afgezien van de elektronica en s/w aanpassingen.Ook zul je dan het BMS (Battery Management System= het 'brein' dat de accu aanstuurt, bewaakt en het laden regelt) moeten vervangen en aanpassen, ook moet het motormanagement 'weten' wat er gevraagd kan worden van de accu.
