Ik heb nu sinds 2016 ACC, gebruik het vrijwel altijd, en heb dit nog nooit meegemaakt. Hoezo "wordt" het toerental te laag? Dan heb je toch al teruggeschakeld? En als het toerental echt zo laag is zit je nog in een hoge versnelling en dus "schiet" hij niet niet vooruit? Of begrijp ik niet wat je is overkomen?Buiten of het wel of niet mogelijk is zou ik het op een handgeschakelde auto niet nemen.
Heb zelf een automaat waarbij de acc gewoon remt tot stilstand.
Bij een handgeschakelde begint hij wel zelf te remmen, maar wanneer het toerental te laag wordt krijg je heel kort de melding dat je zelf moet remmen waarna hij meteen de rem loslaat en de auto weer vooruit schiet. Best gevaarlijk!!!
Heb dit in een T-roc en Golf meegemaakt dit jaar.
Dat is toch geen "vooruit schieten" (dat suggereert versnellen), maar gewoon "minder vertragen"?Vooruit schieten is gewoon het effect van stevig remmen en dan ineens de rem loslaten
Jawel hoor.Alles is mogelijk, als je maar genoeg geld meeneemt…
![]()
Automatic distance control (ACC) for Skoda Kamiq NW4
Complete set for retrofitting automatic distance control (ACC) incl. City emergency brake function for Skoda Kamiq NW4kufatec.com