Storing portiercontactschakelaar

Beste allen,

Ik kreeg sinds vanochtend na het auto wassen de volgende storingen. Weet iemand wat het zou kunnen zijn? 1000017926.jpg
 

hemi24

Donateur
Kun je het antwoord niet vinden waar je het plaatje ook hebt gehaald?


Gezien temperaturen vandaag en het feit dat het optreedt na het wassen van de wagen: zou ik zeggen: het lost zichzelf wel weer op als het warmer en droger wordt.
Toevallig binnenkant van de portieren meegenomen met het wassen / schoonspuiten?

De ene melding hangt samen met de andere:

Je auto “denkt” dat het portier niet goed gesloten is en verwacht daardoor dat de handrem aangetrokken zou moeten zijn.

Misschien even de föhn van je vrouw lenen en het slot en de deurhendel wat verwarmen.
 
Laatst bewerkt:
Dank voor je reactie!
Helaas geen reactie meer op het topic waar ik het plaatje vandaan heb.

Binnenkant van portier niet meegenomen in het wassen maar zou heel goed kunnen dat het daarmee te maken heeft.

Ik vind het wel vreemd dat dan ook de hele bediening van het rechter portier er mee stopt. Ramen zijn namelijk ook niet meer te bedienen.

Zal in ieder geval mijn vrouw lief aankijken straks (doe ik dat ook weer eens een keer)
 

pkrijgsman

Senior Member
Als de storing vaker terugkomt/blijft, misschien even laten uitlezen? Wellicht kortsluiting op het portierslot? (Heb ik ook eens gehad, vandaar. Toen geen melding, maar wel dat e.e.a. haperde)
 
Bovenaan Onderaan