Screenprotector

In mijn Karoq zit een Amundsen set, waar ik tevreden over ben.
Ik heb echter 1 probleempje, namelijk de gevoeligheid van het scherm voor vingerafdrukken.
Bij wat zoeken op internet kwam ik wat opties tegen, die in 2 groepen uiteen vallen, hard glas (9H), net als op een telefoon en folie, al dan niet mat.
Ik ben dus op zoek naar wat gebruikservaringen, voor dat ik wat koop.
 

hemi24

Donateur
Microvezeldoekje werkt eenvoudiger…

En voor de gadget-liefhebber:

 
Tja, dat is een optie, maar mijn telefoon (voorzien van een screenprotector) hoef ik niet elke paar dagen te poetsen vanwege de vingerafdrukken.
Dat zou ik op het scherm in de auto dus ook niet meer willen doen.
 
Tijdens mijn zoektocht naar een folie of glas ontdekte ik dat er ondanks het feit dat je merk en type van de auto en mediasysteem ingeeft er toch allerlei verschillende afmetingen tevoorschijn komen.
Eerst dus maar even mijn eigen maten opgenomen (25,7x13,5) en daarmee de zoektocht verkleind.
Heb o.a. even gekeken bij Brotect en Disskin. Beiden hebben vreemd genoeg geen maten op hun website staan, dus maar even contact met ze opgenomen.
Overigens staat er bij Amazon eentje (Coleya) die wel de goede maten heeft, maar eerst even wachten op de antwoorden van de andere twee.
 
Bovenaan Onderaan