Hoho, sommigen van ons reizen dan per spoor en willen juist dan per smartphone bijlezen op dit onmisbare forum !Of terwijl jullie massaal in de file richting huis staan![]()
Winterbanden dan toch zeker, gezien de tijd van het jaarEn nieuwe bandjes waarschijnlijk. Om wat grip te houden op het forum(met name de gebruikers)![]()
Kan je het forum ook verlagen ? Air-ride ?maar dan zijn jullie in elk geval op de hoogte!
voor de verandering?Sorry, ben in flauwe modus.
![]()
Pronto, Vamos, Arriba, Sehr Schnell Plus vite ! Dankjewel ik heb het met bijna geen ontwenningsverschijnselen doorstaan.Missie geslaagd en ik heb zelfs het idee dat het forum een tikkie sneller is geworden.![]()
Tijd voor een chippie, misschien. Schijnt dat je er sneller van wordt.Wow, dat ging wel erg snel, kon mijn bericht niet eens afmaken.
zou niet durven. Eens een Skoda, altijd een Skoda (hoop ik)Met Smart? Ik dacht dat je naar een Golf ging?