Octavi4nus
Nieuw lid
Dag forumleden,
Na een lange rit naar Kroatië met meerdere tussenstops en lokaal veel uitstapjes met de wagen denk ik dat ik finaal vaarwel zeg tegen mijn ingebouwde Amundsen.
Alle instellingen staan volgens mij juist (optie meerdere routes voorstellen staat aan, tolwegen worden niet vermeden, en normaal neem ik gewoon de snelste route.
Ik merk dus, als ik de snelste route neem, dus ik neem aan ook de meest voor de hand liggende, dat hij hier bijvoorbeeld in Kroatië vaak zit te kloten met binnenwegen die helemaal niet van toepassing zijn. Bijvoorbeeld me van de hoofdweg sturen naar een binnenbaan terwijl de richtingaanwijzers naar de stad waar ik naartoe navigeer anders aangeven. Vandaag werd ik bij het uitrijden van een stad genavigeerd via een onverharde stenenweg(lees kleine en grote rotsblokken!) met enorme diepe kuilen en haarspeldbochten. Toen het asfalt stopte direct rechtsomkeer gemaakt.
Met andere woorden, hij geeft vage routes aan die soms niet corresponderen met wat de bepijling voorschrijft, de instellingen staan volgens mij correct, maar ik ben tijdelijk overgestapt naar Google Maps voor navigatie. Morgen moet ik een traject Kroatië naar Vogezen rijden. Ik ga dit doen met Google Maps omdat ik die Amundsen dus niet meer vertrouw.
Iemand nog issues of gouden tips om het navigeren te verbeteren?
Alvast bedankt!
Na een lange rit naar Kroatië met meerdere tussenstops en lokaal veel uitstapjes met de wagen denk ik dat ik finaal vaarwel zeg tegen mijn ingebouwde Amundsen.
Alle instellingen staan volgens mij juist (optie meerdere routes voorstellen staat aan, tolwegen worden niet vermeden, en normaal neem ik gewoon de snelste route.
Ik merk dus, als ik de snelste route neem, dus ik neem aan ook de meest voor de hand liggende, dat hij hier bijvoorbeeld in Kroatië vaak zit te kloten met binnenwegen die helemaal niet van toepassing zijn. Bijvoorbeeld me van de hoofdweg sturen naar een binnenbaan terwijl de richtingaanwijzers naar de stad waar ik naartoe navigeer anders aangeven. Vandaag werd ik bij het uitrijden van een stad genavigeerd via een onverharde stenenweg(lees kleine en grote rotsblokken!) met enorme diepe kuilen en haarspeldbochten. Toen het asfalt stopte direct rechtsomkeer gemaakt.
Met andere woorden, hij geeft vage routes aan die soms niet corresponderen met wat de bepijling voorschrijft, de instellingen staan volgens mij correct, maar ik ben tijdelijk overgestapt naar Google Maps voor navigatie. Morgen moet ik een traject Kroatië naar Vogezen rijden. Ik ga dit doen met Google Maps omdat ik die Amundsen dus niet meer vertrouw.
Iemand nog issues of gouden tips om het navigeren te verbeteren?
Alvast bedankt!