Je gebruikt een verouderde webbrowser. Het kan mogelijk deze of andere websites niet correct weergeven. Het is raadzaam om je webbrowser te upgraden of een browser zoals Microsoft Edge of Google Chrome te gebruiken.
Peterrapid, zo slecht gaat het niet met Honda.
7e autoverkoper in de wereld, verkoopt jaarlijks 4,5 miljoen auto's en 14 miljoen motorfietsen.
Het aandeel in Nederland is niet zo groot en is voornamelijk te wijten aan de prijsstelling, misschien te dure Yen?
Ja wereldwijd weet ik het niet maar in België en dus blijkbaar ook in Nederland krijgen ze klappen nochtans als motorenbouwer zijn ze subliem, zelf nog een Civic 1.4 16V gehad en dat was een mega-auto, daarna eigenlijk geen enkel model behalve de NSX echt aantrekkelijk gevonden. Maar deze R die kan ik best wel pruimen
Ik blijf het echt eeuwig zonde vinden dat ze conceptcar design niet hebben overgenomen. Nu blijf ik altijd naar deze auto kijken met een mwoh gevoel. Hij had mooier kunnen zijn .
Deze site maakt gebruik van cookies om de inhoud te personaliseren, jouw ervaring aan te passen en om je ingelogd te houden als jij je registreert.
Door deze site te blijven gebruiken, stem je in met ons gebruik van cookies.