Mijn nieuwe Superb: eerste indruk

Gisteren heb ik mijn auto in ontvangst mogen nemen SuperB 3 1.6 TDI DSG-7 HB Style Business

Als opties heb ik ook nog:

- Sunset
- Zonnewering
- LED interieur pakket

Hiervoor had ik een Peugeot 508 SW Blue Lease Executive 1.6 e-hdi.

De eerste indruk van de auto,van binnen ziet het er allemaal erg netjes uit, de interieurverlichting ook erg mooi en smaakvol.
Stoelen zitten prima, vergeleken met de Peugeot zijn deze veel beter in te stellen, nou moet ik zeggen dat ik in de Peugeot geen elektrisch verstelbare stoel had.
Vooralsnog een geweldige relaxte auto om in te mogen sturen. Zal binnenkort nog wat foto’s toevoegen.
 

RefleCs

Forumguru
Ik heb getwijfeld tussen Lava Blue en Business Grey. In mijn geval is het Business Grey geworden. Ik mag de auto maandag in ontvangst nemen :D
 
:thumbsup::thumbsup::thumbsup:
Ik heb getwijfeld tussen Lava Blue en Business Grey. In mijn geval is het Business Grey geworden. Ik mag de auto maandag in ontvangst nemen :D
Die kleur is ook mooi, de reden voor mij was dat er al genoeg grijs rond rijdt. Succes nog even met wachten :thumbsup:
 

RefleCs

Forumguru
Dankjewel, ik ben van plan wat aanpassingen door te voeren (of het gaat lukken is een tweede) om hem toch een beetje te onderscheiden van de rest.
 

gdisselkoen

Forumguru
Veel rijplezier en veilige kilometers.

Ook ik verruil binnenkort een Peugeot 508 SW Blue Lease Executive 1.6 e-hdi voor een S3 Combi. Ook de 1.6 TDI DSG-7 HB Style Business.
 
Bovenaan Onderaan