Hoi allemaal, Superb Combi iV PHEV L&K

Hoi allemaal,

Al een tijdje kijk ik mee op het forum maar nu wilde mezelf toch even voorstellen. Na meer dan 20 jaar Volvo te hebben gereden ben ik overgestapt op Skoda. Vorig jaar zelf uit Duitsland geïmporteerd:

Škoda Superb Combi 1.4 TSI iV PHEV Laurin & Klement uit 2020. Bruin met een zwart interieur. Foto's volgen nog.​

Het importeren was een koud kunstje!
De auto heeft iets meer dan 76000 km gelopen en er zit zo'n beetje alles op en aan en zoeft heerlijk over de weg. Kortom een tevreden Skoda rijder.

Ik zit nu rond te kijken om hem te laten tunen en wat krasjes te laten wegwerken omdat helaas niet iedereen even voorzichtig is. Maar eerst het probleem van de primary user oplossen!
 

Arjan1985

Forumguru
Welkom! Klinkt al als een hele gave uitvoering.

Wat zit er nou lekkerder? Volvo staat volgens mij wel bekend om de heerlijke zetels. Vroeger heb ik veel in een S80 voor het werk gereden maar die stoelen waren wel subliem moet ik zeggen.
 
Bovenaan Onderaan