Gratis of betaald vervangend vervoer bij garantie reparatie...

Nou ik heb alle auto voor me skoda altijd gratis leen auto gehad bij elke beurt en apk's sinds ik bij skoda kom moet ik daarvoor betalen.
Wat ik enigste slechte vind aan de skoda dealers. En de prijzen dan 4.62 euro exl btw voor vervangen van kentekenlampje (als dat geweten had)
 

VEEJAY

Forumguru
Hangt van de Dealer af hoor, bij de ene Skodadealer moest ik 70,00 euro betalen voor een nieuw luchtfilter behuizing (niet gedaan dus, ductape werkte ook prima). Bij de andere Skodadealer (Sneeuwbal garage in Den Haag :worshippy:) was het iets van een tientje met montage, meteen gedaan dus!
 

Sparkie

Forumguru
Ik zit in hetzelfde 'schuitje' als Marco; al sinds 20 jaar een leasebakrijder, dus ook 'gratis' vervoer. Er staat in ons leasecontract wel dat je pas vervangend vervoer krijgt na 24 uur, maar ik heb in al die tijd nooit een rekening gezien.

De O2 loopt tegen zijn 30k beurt aan. Zou de dealer zo gek zijn om mij een O3 als vervangend vervoer mee te geven? :tongue:
 
Bovenaan Onderaan