Extra opties in kaart brengen.

Niels_K

Nieuw lid
Hallo allemaal,

Ik ben nieuw op het forum, mijn naam is Niels en heb vorige maand een Skoda Octavia aangeschaft i.v.m. de uitbreiding van het gezin. ;)
De auto bevalt erg goed en ben erg onder de indruk van het merk Skoda.

Echter heb ik een paar vragen en hoop dat jullie mij hierin kunnen helpen.
ik wil graag mijn auto optimaal benutten en alle opties goed in kaart hebben.

1. Kan ik op basis van het kenteken (o.i.d.) de volledige optielijst van mijn auto vinden? mijn kenteken is JDP-69-D
2. Kan ik extra opties inschakelen (bij de Skoda dealer) dynamisch knipperlicht? Ik heb het idee dat er wel een LED strip in het gedeelte op de achterklep zit?
3. Als ik via de MySkoda app verbinding maak, kan ik extra opties kopen, zo ook een onderdeel met "doeltemperatuur" ik neem aan dat dit voorverwarmen en koelen is. maar bij mij staat "Niet beschikbaar" kan ik hieruit opmaken dat deze optie helemaal niet beschikbaar is op mijn auto?

alvast bedankt!
 

Bijlagen

  • skoda.jpeg
    skoda.jpeg
    78 KB · Weergaven: 33

hemi24

Donateur
Als ik de schermafbeelding zo zie, moet je eerst eens een account aanmaken en het juiste abonnement kiezen?
 
Je moet het Care Connect abonnement afsluiten. Kost 39 euro per jaar.
Daarmee kun je op afstand de auto benaderen, ontgrendeken, voorverwarmen etc.
 

Jessedew

Forumguru
Dat care connect heb ik ook en kost helaas geld, maar je wil gewoon niet eerst naar je auto lopen om te kijken hoeveel er nog in de accu zit bijvoorbeeld.

Komt bij dat ik ook de andere opties weleens gebruik, zoals voorverwarmen en ontgrendelen met de app.
 

Jessedew

Forumguru
Ik vergeet nooit meer dat ik in een Duitse shoarma zaak stond en checkte of die op slot stond. Stond portieren open zei die. (Ik terug lopen, dacht storing) Was echter nog echt zo ook, zoonlief had portier open laten staan en wij hadden het kennelijk niet gezien bij het weglopen:eek:
 
Bovenaan Onderaan