Avento
Lid
Vandaag voor het eerst de navigatie in mijn O3 van 2019 geprobeerd (heb de auto nog niet lang). Moest op een paar adressen zijn , en de eerste gingen goed. Toen ik in Zeist bijna op de bestemming was (de navigatie was al klaar), zag ik plotseling in mijn MFD een pictogram van de auto in een kompasroos. Vond ik wat raar (maar misschien is dit de default in de MFD als je 'Navigatie' kiest en er is geen route ingevoerd).
Omdat ik dat kwijt wilde heb ik op de terugweg vanuit Zeist weer een route opgegeven. Op een gegeven moment moest ik ergens rechtsaf. De pijl in de MFD bleef naar rechts wijzen, en de aanwijzing in de MFD werd niet meer geupdated. Dus heb ik 'routeondersteuning beëindigen' aangeklikt, en kwam het plaatje van de auto in de kompasroos weer. Normaliter zou ie dan teruggaan naar wat er in de MFD eerder getoond werd, namelijk welk nummer van de USB werd gespeeld, maar dat gebeurde niet. Dat gebeurde pas toen ik handmatige de presentatie van de MFD wijzigde. De aanwijzingen in de MFD deden het overigens later weer wel.
Vervolgens nog eens in de navigatie gekeken. Toen stond de kaart op zijn kop: Amersfoort ten zuidwesten van Utrecht, Almere te zuiden. In de kaart op het 'Home'-scherm hetzelfde. In de navigatiekaart werkt het kompas rechtsboven niet, in de 'Home'-kaart wel, in de MFD werd ook windrichting aangegeven. Toen ik vervolgens een bocht van 180 graden maakte, draaide de kaart goed, om even later toen ik een haakse bocht maakte om op mijn parkeerplaats te komen, weer ondersteboven te gaan. De tekst staat overigens wel recht.
En ik zie ook in het navigatie-scherm en het 'Home'-scherm over de hele breedte van het scherm een witte band van ca 1 cm hoog.
Is er iets met de GPS aan de hand? Maar dat zou voor het scherm niet uit mogen maken lijkt me.
Iemand die hier chocola van kan maken?
Omdat ik dat kwijt wilde heb ik op de terugweg vanuit Zeist weer een route opgegeven. Op een gegeven moment moest ik ergens rechtsaf. De pijl in de MFD bleef naar rechts wijzen, en de aanwijzing in de MFD werd niet meer geupdated. Dus heb ik 'routeondersteuning beëindigen' aangeklikt, en kwam het plaatje van de auto in de kompasroos weer. Normaliter zou ie dan teruggaan naar wat er in de MFD eerder getoond werd, namelijk welk nummer van de USB werd gespeeld, maar dat gebeurde niet. Dat gebeurde pas toen ik handmatige de presentatie van de MFD wijzigde. De aanwijzingen in de MFD deden het overigens later weer wel.
Vervolgens nog eens in de navigatie gekeken. Toen stond de kaart op zijn kop: Amersfoort ten zuidwesten van Utrecht, Almere te zuiden. In de kaart op het 'Home'-scherm hetzelfde. In de navigatiekaart werkt het kompas rechtsboven niet, in de 'Home'-kaart wel, in de MFD werd ook windrichting aangegeven. Toen ik vervolgens een bocht van 180 graden maakte, draaide de kaart goed, om even later toen ik een haakse bocht maakte om op mijn parkeerplaats te komen, weer ondersteboven te gaan. De tekst staat overigens wel recht.
En ik zie ook in het navigatie-scherm en het 'Home'-scherm over de hele breedte van het scherm een witte band van ca 1 cm hoog.
Is er iets met de GPS aan de hand? Maar dat zou voor het scherm niet uit mogen maken lijkt me.
Iemand die hier chocola van kan maken?