CDO's Kodiaq '19 2.0TSI 4x4 Soleil

SuperBeeb

Forumguru
Wel voor je portemonnee. And if it ain't broken, don't fix it. Ik laat t gewoon volgens het onderhoudsschema doen, ook de gewone (longlife) olie.
 
  • Leuk
Waarderingen: CDO

haassie

Forumguru
Onderhoud Tsja kost geld ..Haldex is iedere 30.000, dsg (natte koppeling) 60.000…dat zijn geen zaken om op te besparen.…doorrijden en wachten op problemen kan je meer kosten….de long life olie gaat er bij mij iedere 15k/20k of 1 jaar uit…
 

CDO

Forumguru
En weer eens tijd voor een update:

Deze week bij circa 59.000 tijd voor onderhoud.

Auto is nu 5,5 jaar oud.

Grote beurt (olie, filters, bougies), remvloeistof en haldex service.

Eigenlijk niks bijzonders te melden en dat bevalt prima :)
 

hemi24

Forumguru
De kilometers worden alleen maar duurder, naarmate je minder gaat rijden, maar heb niet het idee dat we daar in dit topic nu van wakker liggen. :D
 

leon-cupra

Forumguru
Maar de tco niet … :pieker:
Neen, in dit topic zal er niemand wakker van liggen maar valt mij wel telkens op wanneer iemand wat minder km’s doet per jaar , er altijd zo van die “bizarre” opmerkingen op komen … dit even terzijde ;)
 

CDO

Forumguru
Even voor alle duidelijkheid: wij waren op zoek naar jong gebruikt met aantoonbaar lage kilomterstand. Dat is een poosje geleden gelukt en toen we hem kochten was hij 3,5 jaar oud en had hij 25k gereden.

Nu is hij 5,5 jaar en staat hij bijna op de 60k.

Niet veel, niet weinig. Voor particulier gebruik gemiddeld denk ik of wellicht iets meer.

Dat het niet goedkoop is weten we maar dat is onze keuze en uiteindelijk gaat het er volgens mij om of het je dat waard is.

Ik heb in het verleden meer dan 100k per jaar gereden, jarenlang rond de 50k per jaar en de laatste 20 jaar circa 35k per jaar.

Nu bijna alle woon werk op de fiets en dat bevalt prima ( had ik eerder moeten doen) en onze privé kilomters rijden we lekker in een auto die ons het beste past op dit moment ( en dat is bij iedereen anders).
 
Bovenaan Onderaan