Je gebruikt een verouderde webbrowser. Het kan mogelijk deze of andere websites niet correct weergeven. Het is raadzaam om je webbrowser te upgraden of een browser zoals Microsoft Edge of Google Chrome te gebruiken.
Ik zou de schade inhouden op hun zakgeld
Je moet toch echt je best doen om de hele velg te beschadigen zonder het te merken, en dat met banden met velgrandbescherming
Wel enorm balen, is dit te herstellen?
Ik heb een aanbod voor €200, maar dan ben ik de auto vijf dagen kwijt - en dan staat hij in Elst, best ver weg. Ik zal in de buurt van mijn woonplaats ook eens kijken. Het schadebedrijf dat dit altijd voor me deed is helaas opgegaan in een groter geheel en dus minder flexibel.
mijn 4 RS velgen vorige maand weggebracht ,paar €€'s 800ex armer (incl 1xvelg richten ivm hoogteslag) , volgende dag weer klaar
In Utrecht , als je het nummer wil , stuur maar berichtje.
Helaas herkenbaar: mevrouw Mi schat ook met enige regelmaat de afstand tot de stoep iets te kort in…
Daar helpt bij wielen met deze afmetingen helaas geen velgrandbescherming tegen!
Vandaag een mail van VW met een toelichting op de update!
Beste Rallye,
voor je Volkswagen (chassisnummer X) is er een software-update beschikbaar.
Deze update is noodzakelijk vanwege de volgende redenen: Sommige mobiele providers schakelen hun 2G- en 3G-netwerken geleidelijk uit. Dit zijn beslissingen waar Volkswagen AG geen invloed op kan uitoefenen. Zonder de update kunnen er beperkingen m.b.t. mobiele onlinediensten en de noodoproepservice1 optreden. Na de nieuwe software-update kunt u ook na de betreffende netwerkwijzigingen nog gebruikmaken van deze functies, zoals je gewend bent. Je kunt de updates ‘over the air’ of vanuit je auto installeren.
Na de installatie moet je je in de auto opnieuw aanmelden met je e-mailadres en je wachtwoord om gebruik te kunnen blijven maken van de mobiele onlinediensten en de noodoproepservice.
En aangezien de updates ‘bovenop elkaar’ worden ontwikkeld, is het installeren van deze update ook een voorwaarde om in de toekomst andere verbeteringen en nieuwe functies voor je Volkswagen te kunnen ontvangen. Houd er rekening mee dat het niet mogelijk is om softwareversies te resetten.
Zo installeer je de update:
Je netwerkverbinding controleren
Activeer de onlinemodus in het infotainmentsysteem van je Volkswagen.
De software-update downloaden
Als je de onlinemodus hebt geactiveerd, ontvang je een melding om de software-update te downloaden. Bevestig deze pop-up. De software wordt vervolgens tijdens de rit op de achtergrond gedownload, op momenten dat je auto online is. Het downloaden van het datapakket kan enkele uren in beslag nemen.
De software-update installeren
Je ontvangt een melding via het infotainmentsysteem als de update geïnstalleerd kan worden. Vervolgens word je door het installatieproces geleid. Het tijdstip van de installatie kun je zelf bepalen. De auto moet geparkeerd zijn om de update te kunnen installeren.
Opnieuw aanmelden in de auto
Als je voorafgaand aan de update met je Volkswagen-gebruikersaccount in de auto was aangemeld, moet je je na de installatie opnieuw aanmelden. Hiervoor heb je je e-mailadres en wachtwoord nodig.
We wensen u veel rijplezier
Uw team van Volkswagen
Wel bijzonder dat de update hier zelf over zwijgt terwijl hij bij anderen daar wel een melding over geeft. En raar dat de mail een dag te laat is.
Deze site maakt gebruik van cookies om de inhoud te personaliseren, jouw ervaring aan te passen en om je ingelogd te houden als jij je registreert.
Door deze site te blijven gebruiken, stem je in met ons gebruik van cookies.