Robocop back to the future mad max??
Wel héél subtiel zie ik![]()
In engeland hebben ze een veel subtieler systeem.. ik snap niet waarom hier nu de hele motorkap vervangen moest worden.
Anders was de verbouwing te goedkoop.In engeland hebben ze een veel subtieler systeem.. ik snap niet waarom hier nu de hele motorkap vervangen moest worden.
Eerlijk gezegd vind ik dat degene die rondrijdt met zo'n motorkap direct bekeurd moet worden en het kenteken van de betreffende auto moet worden ingenomen: dat flatgebouw op de motorkap beperkt het zicht van de chauffeur enorm. En waarom om een ANPR zo zwaar gemotoriseerd zijn: met een bakfiets met zo'n apparaat erop, scan je misschien nog wel meer kentekens dan zo.Ik rijd (als deurwaarder) regelmatig in één van onze ANPR-auto's. Die herkennen jullie bijna niet hoor... en die heeft toch echt ook vier camera's én infrarood. Maar, gewoon in de bumper ingebouwd. Dus waar deze powerdome goed voor is, is mij echt een raadsel.Lees dat er 4 camera's inzitten en ook infrarood. In Engeland en ook hier in Nederland zit er vaak maar één camera ergens aan de linker voorkant tegen het midden aan onder/achter de bumper.
Ik zie hier minstens twee cams aan de voorzijde en links en rechts een camera.
Verschrikkelijk wat ziet dat er uit zeg. Er schijnt dus ook al zo een Exeo bij onze zuiderburen te zijn http://m.nieuwsblad.be/cnt/dmf20130628_00640418
. Dat hebben ze allemaal, en de audis rijden rond met VW motoren. Auteur van dit artikel zou toch effe aan de schandpaal moeten komen.