Volgens mij is dat vrijwel onmogelijk. De aanpassingen zijn eindeloos, van kabel bomen, tot automatische hoogte regelaars.
Het is niet een adapter kabel om het te laten werken op halogeen O3's. (anders had ik het allang gedaan

)
Op
Aliexpress lijken plug en play versies te zijn, maar daar praten ze over O3 FL Xenon units naar LED, niet halogeen. Wellicht dat ze er dus vanuit gaan dat die hoogteregelingen en dergelijke al aanwezig zijn.
Persoonlijk zou ik die xenon/projector units wel willen, maar ze lijken alleen in Azië te bestaan ofzo.
Wat de meeste hier hebben gedaan (incl ik zelf) is de legale Osram LEDS in de reflector units doen.
Bekijk bijlage 117047
Dat samen met LED in de mistlampen, die ik als zwakke DRL (30% of zo) heb geprogrammeerd. En de gele DRL/stadslichten naast de halogeen lampen uit geprogrammeerd. Dan krijg je dit effect.