Yes, hij is besteld!

Ericw

Forumguru
Vandaag is de bestelling de "deur" (mail) uitgegaan: het is een Superb Combi 1.6 TDI Ambition Businessline geworden in de kleur Mocca Brown.
Naast de al zeer complete uitrusting heb ik de volgende opties besteld:

  • Telefoon voorbereiding
  • Sunset
  • Electrisch bedienbare achterklep
  • Afneembare trekhaak
Nu kan het lange wachten beginnen......:(
Ben erg benieuwd welke productie het uiteindelijk gaat worden. Iemand enig of de levertijd opgelopen is tot meer dan 10 weken?

Eric.
 

CDO

Forumguru
Van harte! Benzine of diesel? Ik heb de eerste 10.000 op de klok en stap nog elke dag in de auto met een glimlach van oor tot oor.
 

Ericw

Forumguru
Het is de 1.6TDI Greenline geworden.
Goed te lezen dat je zoveel plezier met jou auto hebt!
 

Ericw

Forumguru
Net de bevestiging van de bestelling binnen bij Pon, verwachte leverdatum: week 31......dus een levertijd van 15 weken. :mad:
 
Als ik dit zo lees heb ik dus nog een week of 20 om hiervoor te kiezen zodat hij net in het nieuwe jaar geleverd gaat worden. (leaseauto / opnaam zetten in nov/dec , bla bla bla). Mijn auto loopt in nov af :)
 
Bovenaan Onderaan