Je gebruikt een verouderde webbrowser. Het kan mogelijk deze of andere websites niet correct weergeven. Het is raadzaam om je webbrowser te upgraden of een browser zoals Microsoft Edge of Google Chrome te gebruiken.
Wat een verschrikkelijke velgen, sorry dat moest er echt even uit. vind dat altijd zo raar van die borbet velgen met een enorme hoepel erin, en dan nog chroom ook.
gewoon net gestylde matte velgen vind ik persoonlijk het mooiste, liefst met een platte spaak.
Dat was maar een voorbeeld
Dus als Octaviarijder of iemand anders van dit forum wil zien hoe die nieuwe velgen onder zijn auto zouden staan vraag het maar en ik zal het wel proberen
Die Fabio kan bij ons de wijk niet inkomen (drempels). Zo reed ik laatst achter een verlaagde BMW die superlangzaam over drempels ging, heel irritant. Ik ben hem dan ook supersnel gepasseerd.
Dat vind ik wel prettig aan mijn sportonderstel, goede wegligging maar ook snel over drempels heen.
Deze site maakt gebruik van cookies om de inhoud te personaliseren, jouw ervaring aan te passen en om je ingelogd te houden als jij je registreert.
Door deze site te blijven gebruiken, stem je in met ons gebruik van cookies.