USB-C poort zijkant spiegel

Spywurm

Nieuw lid
Bij mijn nieuwe Octavia heb ik een USB-C poort aan de zijkant van de achteruitkijkspiegel. Deze wil ik graag gebruiken voor een dashcam. 2 vragen:

1. levert deze altijd stroom, ook als het contact niet aan staat en niemand in de auto zit enz.?
2. welke dashcam raden jullie aan? Ik heb altijd eentje gehad van 70mai (xiaomi).
 

SkodaBart

Actief lid
Ik heb zelf een Garmin Mini 2 omdat ik een kleine onopvallende dashcam wilde zonder scherm. Nadeel is wel dat als de auto heel heet is als de zon er op staat dat de dashcam te warm is en niet op start. Koelt de auto af dan start de dashcam alsnog op. Blackvue schijnt hier dan weer beter in te zijn maar daar hangt een heel ander prijskaartje aan. De luxe van de USB bij de spiegel heb ik dan weer niet, ik heb alles bedraad aangelegd naar de zekeringkast.
 
Ik heb in 2021 op dit forum een beschrijving gegeven van de inbouw van mijn mio mivue met hardwarebox en continuspanni g uit fusebox. Als het nog nodig is tenminste
 
Bovenaan Onderaan