Speed limit warning uitschakelen

Pendragon

Donateur
Piepje van snelheid in de Skoda is nog fijn vergeleken bij een Opel die ik laatst had. Ik moet zeggen, wij hebben eigenlijk altijd muziek aan en dan hoor je het piepje amper. Ik erger me er niet meer aan. Bij lange ritten en als we geen muziek aan willen hebben zet ik het uit voor het wegrijden. Kan in entertainment systeem. Gaat wel weer aan na herstart van de auto. Was wel makkelijker geweest als het een knop was zoals bij auto stop/start. Ik kan de optie helaas niet als aan favoriet krijgen anders had ik het zo nog gedaan.
 

Antera

Donateur
Heb gehoord idd dat het wel deels kan door middel van de gateway maar helaas nog geen auto gehad om te testen
 

Joti

Senior Member
Ik zie via de beschikbare apps in OBDeleven staan dat voor o.a. de Cupra Formentor (vanaf 2025) de Traffic Sign Speed Warning instelling beschikbaar is (This app lets you permanently disable the warning so you don't have to turn it off every time you start the car.).

Kost echter 200 credits (66 euro) om te gebruiken en als ik zo lees dat het nog maar weinig wordt toegepast zou ik het nog niet durven te gebruiken via OBDeleven.
 
Bovenaan Onderaan