Je gebruikt een verouderde webbrowser. Het kan mogelijk deze of andere websites niet correct weergeven. Het is raadzaam om je webbrowser te upgraden of een browser zoals Microsoft Edge of Google Chrome te gebruiken.
RS Dag 21-09-2013 Prodrive Trainings Centre Lelystad
Bij de slipcursus die ik in Eindhoven gevolgd heb moest de bijrijder aan de handrem trekken net als de bestuurder aan zijn stuur trok. Met soms hilarische toestanden als gevolg
Bij een bedrijfsuitje van het bedrijf waar mijn vrouw werkt hebben wij een paar jaar geleden ook een slipcursus gedaan. Dat was in Brugge, en was volgens mij tevens een oefenterrein voor rijscholen.
Deze site maakt gebruik van cookies om de inhoud te personaliseren, jouw ervaring aan te passen en om je ingelogd te houden als jij je registreert.
Door deze site te blijven gebruiken, stem je in met ons gebruik van cookies.