Officiële Enyaq

Berrychello

Forumguru
Voor dat soort klussen hebben ze de Benzen (voorheen Audi’s). 99% van het werk wat nu een B Klasse, Touran, Kuga of X1 uitvoert kan ook (en misschien zelfs beter) met een fijne EV. Ik ben benieuwd naar de ervaringen.
 

Peter-036

Forumleiding
Moderator
Maar er rijden al enkele politiekorpsen (in Groningen en in Tilburg en in.....) met de Hyundai Ioniq 5, hoezo 'de eerste volledig elektrische'?
 

Berrychello

Forumguru
Dat was een test, net als de Niro en Kona eerder. De Enyaq is de eerste EV die daadwerkelijk aanbesteed is en straks in aantallen besteld en ingezet zal worden. Daarom wel een beetje krom dat ze het weer over een test hebben. Aan de andere kant, bij de Kuga en de X1 hebben ze ook eerst een paar exemplaren getest nadat deze uit de aanbesteding als winnaar kwamen.
 
Bovenaan Onderaan