Intro Octavia 230RS

Hallo allemaal, ben al een tijdje Octavia RS fan en nu heb ik er dan daadwerkelijk een gevonden.

Ik heb 2 jaar in Tsjechië gewerkt en daar is mijn interesse in Skodas toch uitgegroeid tot grote waardering :D
Zeker de Octavia RS hatchback zag ik constant rijden en vond ik een erg toffe verschijning. Deze begon ik ook te missen in het Nederlands straatbeeld en blijkt hier ook nooit verkocht te zijn.?.

dus ben ik er maar eentje gaan halen :)

2018 Octavia III 230RS, hatchback, DSG6, 36.000 km

De grap is dat de auto origineel is geleverd aan de Belgische politie en heeft daar na een kort bestaan schade opgelopen. Een kennis in Tsjechië heeft deze geimporteerd en gerepareerd, en zo ben ik er bij uitgekomen.

Na zo'n 1200km rijden ben ik dik tevreden. Omdat het een 'politie' auto betreft zitten er 0 opties op, nog geen elektrisch verstelbare stoelen laat staan verwarmd, maar dat is niet zo'n punt in een RS. Voor de deal en het gemak kon ik hem niet laten staan :)

Zou wel grappig zijn als iemand nog info heeft over het vorig bestaan van deze auto, maar veel hoop heb ik niet.

Ik ga lekker het forum doorspitten en zal updates posten als er interesse is, of een apart topic over de herkomst.
De auto staat nu bij de importeur en zal over +-14 dagen te spotten zijn overal tussen Amsterdam en Venlo, maar voornamlijk Almere :)

Met simply clever regards,
Verhaze

 

HarrieSkoda

Forumguru
Welkom, en wat een grappig verhaal zit erachter!

Bij het programma ‘helden van hier’ rijdt dat ‘Snelle Response Team’ ook met die vRS hatchbacks inderdaad.

Volgens mij zitten er dan inderdaad zulke velgen ook onder!

Zie je niets van ingebouwde apparatuur wat nadien bij verkoop verwijderd is? Zou wat zijn als ze enkele blauwe lampjes vergeten zijn :D.

Dan gaat dat traject Amsterdam-Venlo wel wat rapper, haha.
 
Bovenaan Onderaan