Je gebruikt een verouderde webbrowser. Het kan mogelijk deze of andere websites niet correct weergeven. Het is raadzaam om je webbrowser te upgraden of een browser zoals Microsoft Edge of Google Chrome te gebruiken.
Ik vind het best mooi.
Maar ik zou het graag eens in het echt willen zien.
Op de foto lijken veel dingen mooier dan ze zijn.
En niemand wil, denk ik, een cheapy plastic glimmend setje in zijn mooie auto...
Ik denk dat het mooier zou zijn geweest als de kleur
hetzelfde is als de kleur die al gebruikt is voor
de strippen op het dashbord en de deuren.
Naar mijn idee is het gebruikte aluminium te licht.
( te opzichtig )
Het ziet er alle maal wel erg leuk uit.
Alleen vind ik dat het wel echt aluminium moet zijn.
Tevens de gehele buitenkant van autoradio/airco/lucht ook van aluminium zijn. Dan wordt het wel wat.
Ik vind het er toch wel stoer uit zien.... wie weet komt er wel een keer een uitvoering met aluminium styling in het interieur.... Voor nu vind ik het helaas wel te veel.
Best wel strak, maar hoe werkt het nou ? Als ik de doe-het-zelf handleiding download, dan zie ik ten eerste dat het een hele andere auto betreft en ten tweede dat het (slechts) stickers zijn....Ik meen juist op de foto te zie dat bepaalde plastic onderdelen vervangen worden.
Heeft iemand er ervaring mee en kan je het laten doen ?
Het is inderdaad een plak-systeem. Gewoon over de bestaande delen heen plakken. (hele sterke sticker!) Maar het ziet er wel degelijk uit. Niet dat je ziet dat het een "plakplaatje" is ofzo.
Deze site maakt gebruik van cookies om de inhoud te personaliseren, jouw ervaring aan te passen en om je ingelogd te houden als jij je registreert.
Door deze site te blijven gebruiken, stem je in met ons gebruik van cookies.