Foto's Duitse Autosport Festival Assen - 24 Mei

darkprojectx

Forumguru
http://www.mijnalbum.nl/Album=HMFXZKAI

Ik ben met het BMWE90FORUM naar het Duitse Autosport Festival in Assen geweest en heb hier natuurlijk wat kiekjes van geschoten :D

voorbeeldje

GroteFoto-D4IHR8E6.jpg
 

darkprojectx

Forumguru
omdat een fabia niet duits is, en ik een rot hekel eraan heb om zo'n eind te rijden voor een meeting. Ik kom zelf uit Noord Limburg.

En zo hoefde ik zelf niet te rijden, kon ik mooi fotos maken onderweg wat ook een grote hobby van me is. Lekker in de BMW 335i cabrio van mn broer van het zonnetje genieten.. jaaaa... das toch wel lekker!
Het was ff een lekker dagje eruit met mn broer en dat is me ook wel wat waard
 

MarcoO2

Forumguru
Daar zitten leuke auto's tussen, mooie foto's ook! Enne... wat doet die Focus RS daar? :winkie:
 

darkprojectx

Forumguru
@MarcoO2,

goede vraag, maar ook een goed antwoord!

De Europese modellen van Ford worden ontwikkeld in Duitsland. Het merk is van origine idd wel Amerikaans.
 

darkprojectx

Forumguru
ik heb er zelf niet in gereden, ik zou er niet mee kunnen leven als ik de auto van mn broer in puin rijdt.. zoveel vermogen ben ik niet gewend en al helemaal niet op de achterwielen.
Wel mooi, als we zitten te praten in de auto (wat met 150 en een open dak prima gaat) en hij naait dat gas in.. dan wordt het stil in de auto, tot hij weer van het gas afgaat en zitten we elkaar met een grote smile aan te kijken :D

het was echt een super groep om mee naar het noorden te gaan! Toen mn broer zei dat er 2 M3's achter ons aan kwamen (1 linker baan, 1 rechterbaan) keek ik achterom met de camera, maakte een foto, en binnen een seconde knalde ze even met 180 a 190 voorbij :super: wat een geweld..

oh als je BMW's interessant vindt, dan vind je dit project ook VAST wel interessant! Super project met prachtige foto's!

http://www.m3post.com/forums/showthread.php?t=383197

voorproefje

N20.jpg
 
Bovenaan Onderaan