Interessante nieuwtjes. Ik ben niet echt op de hoogte van de specificaties van de verschillende motortypes, maar ik begrijp hieruit dat de Yeti en Rapid de nieuwere 1.2 TSI krijgen zoals die o.a. ook in de Golf en Leon worden gebruikt. (nokkenas bediend met getande riem i.p.v. ketting?)
Wanneer ik echter de specificaties bekijk van de nieuwe 1.0 3 cilinder turbo zoals die verkrijgbaar is in de Golf VII zou je bijna zeggen dat die de 1.2 TSI en de lager vermogende 1.4 TSI overbodig maakt.
Ook de trailerassist optie is interessant. Ben alleen benieuwd of dan het maximaal toegestane trekgewicht omhoog gaat.
Al die nieuwe connect/infotainment mogelijkheden passen natuurlijk in de tijdgeest, maar kunnen mij alleen boeien als het de veiligheid dient. Wanneer het zorgt voor (nog meer) afleiding vind ik het geen verbetering.